Nabízené IT služby

Níže se dozvíte o službách na které se mimo jiné specializujeme. Vývoj informačních systémů, tvorba moderních webových stránek, kompletní správa PC a serverů a v neposlední řadě nákup a prodej potřebného HW a SW.

Vytváříme propojené systémy, takže se můžete soustředit na své podnikání

Snažíme se o propojení možných i nemožných systémů, aby jste se mohli soustředit na svůj business a byl Vám vytvořený systém přínosem a ulehčením práce.

Více info

Tvorba webových stránek

Kvalitní webová prezentace je základním předpokladem úspěšné marketingové strategie současné doby. Dalo by se říci, že bez kvalitního webového portfolia se v dnešní době uplatní jen velmi úzká skupina podnikatelů.

  • Většinu projektů realizujeme na open source WordPress.
  • K hotovému webu obdržíté přístupy pro jeho správu, můžete si samy aktualizovat obsah, bez dalších nákladů
  • pro weby zajištujeme hosting, domény, podporu a další služby s tím spojené

Vývoj webových aplikací

Obecně lze jako webovou aplikaci vytvořit jakýkoliv systém. Výhodné je to ale zejména u těch, kde je kladen důraz také na příjemné pracovní prostředí a dostupnost “kdykoliv, kdekoliv”.

  • Projekt může běžet na vašich i našich serverech.
  • Používáme najčastěji PHP, JavaScript, React, HTML, CSS, MySQL
  • Ke všem projektů se vztahuje NDA

Konfigurace a správa sítí

Pomůžeme Vám co nejlépe využít informační technologie. Vaše síť bude spolehlivá a bezpečná.

Správa počítačové sítě zahrnuje pravidelnou údržbu a dodržování daných úkonů tak, aby Váš počítačový systém fungoval bez problémů.

Postaráme se Vám i o části sítě, které běžný uživatel nevnímá. Zajistíme údržbu a konfiguraci všech sdílených prostředků – tiskárny, scannery, kabeláže, zásuvky, switche a routery.

Servery a PC

Služba údržby systémových prostředků serveru vede k jeho stabilní funkci. Zajišťujeme administraci a provozuschopnost serveru, celkovou údržbu zajištění bezpečnosti serveru.

Zajistíme údržbu a opravy všech sdílených prostředků – tiskárny, scannery.

Ke správě PC patří celková údržba operačního systému a ostatního softwaru na PC jednotlivých uživatelů. Správa PC je nutná k uživatelské spolehlivosti PC. Samozřejmostí jsou konzultace běžných uživatelských problémů s výpočetní technikou a aplikacemi.

Nákup a prodej HW @SW

Prodej hardware

Předpokladem kvalitního počítačového řešení je spolehlivý hardware. Správná volba a optimalizace HW je to nejdůležitější pro bezchybný a rychlý provoz Vašich aplikací.

Prodej software

Dodávka software je většinou součástí našich projektů softwaru na zakázku, přesto dodáváme rovněž standardní software světových prodejců.
Nabízíme širokou škálu programového vybavení od jednoduchých licencí až po produkty multilicenční, které větší firmě zajistí velkou finanční úsporu.